• directionB2B-Europe.pl Sp. z o. o. Sp. k.
  • phone+48 61 653 12 60
construktor logoCzęści zamienne do budowy i serwisu maszyn i urządzeń. Przedsiębiorstwo zajmuje się dostawą komponentów do maszyn i urządzeń produkcyjnych. Dzięki zaangażowaniu pracujących ludzi  firma z sukcesem poszerza swój asortyment o produkty które dzięki wysokiej jakości z powodzeniem są stosowane w większości maszyn i urządzeń pracujących w wielu branżach. Do głównych produktów firmy należą: komponenty maszyn (stopy, podpory maszyn, łożyska w szczelnych obudowach, rolki transportowe, listwy rolkowe, łańcuchy rolkowe i płytkowe, taśmy modułowe, tworzywa konstrukcyjne.

Logo ListwListwy rolkowe, akcesoria. Firma produkcyjna zajmuje się dostawą  wysokiej jakości listew rolkowych, które są przeznaczone zarówno do maszyn produkcyjnych oraz do systemów magazynowych. W swojej ofercie firma posiada listwy rolkowe przeznaczone do najróżniejszych zastosowań. W ofercie znajdują się listwy w profilach stalowych, ocynkowanych, aluminiowych, z bocznym i bez bocznego prowadzenia. Bogatą ofertę listew uzupełniają  akcesoria przydatne przy montażu jak i użytkowaniu listew rolkowych. W czasie trwania Międzynarodowych Targów Polagra Show w Poznaniu, firma otrzymała trzy wyróżnienia za pokazane nowości. Za najniższą listwę rolkową typ 50, za listwę rolkową typ 100, oraz listwę rolkową typ 655 – bardzo wytrzymała z gumowanymi rolkami. Więcej informacji kliknij DALEJ. Firma wyróżniona w programie „Gwarancja Jakości”.


Rollex SystemsRolki transportowe – systemy transporterów rolkowych. Firma produkuje i dostarcza wysokiej jakości rolki transportowe. Rolki transportowe firmy Rollex Systems znajdują zastosowanie w wielu maszynach i urządzeniach produkcyjnych. Firma specjalizuje się w dostawie rolek transportowych grawitacyjnych, napędowych, stożkowych, elektrorolek oraz rolek hamujących używanych w regałach grawitacyjnych. Rolki firmy Rollex Systems cechuje długotrwała i bezproblemowa praca przez wiele lat użytkowania. W ofercie firmy Rollex poza doskonałą jakością rolek znaleźć można również listwy rolkowe, systemy regałowe pod kartony, skrzynki oraz palety i skrzynie magazynowe.


siatki transportowe 300x300Siatki transportowe, taśmy modułowe. Firma specjalizuje się w dostawie siatek transportowych wykonanych z różnego gatunku stali, włókien kevlaru, włókna szklanego oraz tworzyw sztucznych. Siatki transportowe są wykorzystywane w urządzeniach transportujących, w suszarniach, chłodniach jak i hartowniach. Oferowane produkty cechuje wysoka jakość oraz dbałość o szczegóły, które przekładają się na dobra pracę. Wyspecjalizowany zespół pracowników jest ważnym wsparciem dla klientów na etapie doboru, realizacji oraz czasie eksploatacji używanych siatek transportowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala w optymalny sposób dobrać siatkę o odpowiednim kształcie z odpowiedniego materiału z jakiego siatka będzie wykonana i dostarczona. Szybka realizacja zamówień i wysoka jakość produktów to silna strona marki.


 Pacline mmŁańcuchy i systemy podwieszane. Przedsiębiorstwo Pacline specjalizuje się w dostawie łańcuchów jak i kompletnych systemów tzw „Over head”. Systemy łańcuchów podwieszanych sprawdzają się w transporcie wykorzystywanym w malarniach, suszarniach, dojrzewalniach, pralniach, oraz liniach produkcyjnych między innymi Automotive (montaż samochodów, kompletacja podzespołów np. desek rozdzielczych). Firma Pacline działa na globalnie na wszystkich rynkach dostarczając wysokiej jakości sprawdzone w najróżniejszych miejscach systemy transportu umieszczonego pod dachami hal produkcyjnych. Wysokiej jakości produkty wspiera sprawny i szybki serwis rozmieszczony w krajach w których pracują z powodzeniem linie transportowe firmy Pacline.


stopki regulacyjnemmStopki regulacyjne do maszyn. Firma specjalizuje się w dostawie stopek regulacyjnych wykorzystywanych do ustawiania i kotwienia maszyn i urządzeń. W ofercie tej firmy można znaleźć stopki regulacyjne z wysoko gatunkowych tworzyw sztucznych jak z wielu gatunków stali. Stopki są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach i przy różnych obciążeniach. W ofercie można znaleźć stoki ale również i wkładki do nóg maszyn co ułatwia montaż i ułatwia regulację w miarę użytkowania stopek w urządzeniach produkcyjnych. W ofercie można znaleźć stopki regulacyjne o średnicy podstawy od Ø25mm  do Ø124mm, i wincie od M8 do M30.


ProfilenProfile z tworzyw konstrukcyjnych. Firma zajmuje się obróbką tworzyw konstrukcyjnych, głównie Polietylenów z grupy UHMW. Oferta skierowana jest dla producentów maszyn oraz dla użytkowników finalnych. Profile ślizgowe wykonywane są w standardowych kształtach i wymiarach jak i pod potrzeby indywidualne maszyny – urządzenia. Produkty cechuje wysoka jakość surowca, precyzja wykonania zapewnia długą i bezproblemową pracę.


Tniemy ceny mmPlatforma zakupowa. Strona poświęcona częścią do maszyn produkcyjnych. Oferta skierowana jest głównie dla osób zdecydowanych i znających oferowany produkt, brak obsługi i doradztwa pozwala zaproponować możliwie najniższe ceny.

szyny rolkowe logo 300x209Szyny Rolkowe nowa firma w grupie zajmująca się produkcją szyn rolkowych do maszyn i urządzeń produkcyjnych. Posiadają w ofercie szyny rolkowe antystatyczne ESD, szyny rolkowe z dopuszczeniem do kontaktu z żywnością oraz modele przeznaczone do pracy w trudnych specyficznych warunkach. Doskonała jakość i szybka reakcja zespoły pracowników to gwarancja zadowolenia. Otrzymali wyróżnienie w programie „Gwarancja Jakości”