• directionB2B-Europe.pl Sp. z o. o. Sp. k.
  • phone+48 61 653 12 60

pokayokeAutomatyzacja procesów produkcji. Firma zajmuje się wykonywaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych z przeznaczeniem dla zakładów przemysłowych. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń prototypowych oraz wykonywanych pod potrzeby i wymogi inwestora. Maszyny marki Pokayoke pracują w zakładach produkcyjnych w branży spożywczej, farmaceutycznej, drzewnej,  automotive. Duże doświadczenie oraz zaangażowanie w projektowane, wykonywane i uruchamiane urządzeń sprawia że maszyny stają się coraz bardziej doskonałe.


ItalsimebluemmWentylacja i transport pneumatyczny. Firma Italsime zajmuje się produkcją wysokiej jakości wentylatorów przemysłowych. Produkty tej firmy znakomicie się sprawdzają np. w zakładach obróbki drewna, lakierniach. Znajdują zastosowanie  układach odpylających, filtracyjnych, wentylacyjnych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń pozwala firmie oferować produkty wysokiej jakości pracujące w najtrudniejszych warunkach. Szeroka gama oferowanych wentylatorów, kontrola jakości oraz szybka realizacja zamówień to priorytety firmy. Dużym atutem jest szybki i skuteczny serwis przed oraz po sprzedażowy. Produkty Italsime są bardzo często spotykane w urządzeniach odpylających oraz filtracyjnych procujących w zakładach na terenie całej U.E. Wentylatory Italsime posiadają certyfitaky CE oraz spełniają wysokie normy efektywności pracy.


mikroster mmProgramowania, sterowanie maszyn i urządzeń. Przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem urządzeń precyzyjnych wyposażonych w systemy informatyczne. Wieloletnie doświadczenie firmy Mikroster zapewnia prawidłowe i sprawne działanie oferowanych urządzeń. Głównym polem działania firmy są zakłady spożywcze i farmaceutyczne. Firma specjalizuje się w serwisowaniu oraz projektowaniu urządzeń pakujących oraz sprawnie działa w zakresie automatyzacji procesów.


1 Transporter tasmowy z zabierakami 300x171Podajniki.com przedsiębiorstwo zajmuje się budową transporterów rolkowych, taśmowych, na siatkach stalowych, taśmach modułowych. Wieloletnie doświadczenie w budowie tego typu urządzeń oraz jakość i estetyka wykonania sprawia, że wyroby tej firmy cieszę się uznaniem klientów. Firma wykonuje kompleksowe usługi od doradztwa, wykonywania pomiarów, przygotowywania dokumentacji technicznej przez wykonanie, uruchomienie po serwis podajników. Przedsiębiorstwo swoje wyroby dostarcza do największych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Europie Centralnej. Polecamy tego partnera.


ślusarnia mm1Toczenie, frezowanie, szlifowanie. Zakład ślusarski specjalizujący się w obróbce i uszlachetnianiu stali w tym wysokogatunkowych stopów oraz w obróbce tworzyw konstrukcyjnych. Wieloletnie doświadczenie zamienia na produkty, które cechuje wysoka jakość wykonania. Wysokiej jakości części są produkowane dzięki obrabiarkom CNC. Dla zapewnienia realizacji mniejszych serii części wysokiej jakości specjaliści pracują również na urządzeniach tradycyjnych.