• directionB2B-Europe.pl Sp. z o. o. Sp. k.
  • phone+48 61 653 12 60

Gepardy Biznesu 2015 dla B2B-Europe.pl

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować Państwu, że nasza firma została uhonorowana przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, działający przy Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” prestiżową nagrodą Gepard Biznesu 2015. Ocenę naszego przedsiębiorstwa dokonała niezależna od nas Wywiadownia Handlowa InfoCredit.

Jest nam tym bardziej miło, że Gepard Biznesu dołącza do otrzymanych wcześniej nagród Gazeli e-Biznesu w roku 2014 i 2015.

Otrzymane wyróżnienia są dla nas tym cenniejsze, że nie wiążą i nie wiązały się z koniecznością ich kupna. Mogę nieśmiało postawić tezę, że jest to efekt systematycznej pracy całego naszego zespołu pracowników, naszych współpracowników oraz partnerów biznesowych. Dużym wsparciem i motywacją do wzmożonej pracy jest także obecność w zacnym gronie Wielkopolskiego Związku Pracodawców LEWIATAN.

Dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście. Chciałbym Państwa zapewnić iż dołożymy wszelkich starań by w kolejnych latach realizować możliwie najwyższe standardy dostaw naszych produktów jak i ciągle podnosić poziom obsługi.

Gepardy Biznesu 2015

 

Wyróżnienie w prestiżowym konkursie organizowanym przez dziennik Puls Biznesu, e-Gazele Biznesu 2015.

B2B Europe.pl e Gazela Biznesu 2015

 

polagra news b2b

 

Wyróżnienie w prestiżowym konkursie organizowanym przez dziennik Puls Biznesu, e-Gazele Biznesu 2014.

b2b europe Nagroda gazele biznesu 600x452


W czasie trwania Targów Polagra 2014 na Międzynarodowych Targach Poznańskich cztery nasze produkty zostały zauważone i wyróżnione jako Nowość Targów.

Nowości targów Polagra 2014 600x963


Wyróżnione produktu są owocem innowacyjnych rozwiązań prowadzonych przez naszą firmę w ramach projektu Listwy Rolkowe.pl oraz Niebieskie Rolki.pl

1. Listwa rolkowa typ 50 to najniższa listwa rolkowa na rynku zaledwie 20 mm wysokości. (czytaj więcej)

Nowości targów LR 300x77

2. Listwa rolkowa typ 100 to produkt ceniony za jakość wykonania i wytrzymałość i cenę. Listwa występuje z rolkami tworzywowymi, gumowanymi oraz z rolkami z bieżnią stalową. (czytaj więcej).

Nowości targów 300x250

3. Listwa rolkowa typ 655 listwa wyposażona w bardzo wytrzymałe rolki pokryte mieszanką gumową niebrudzącą i odporną na ścieranie. Doskonale się sprawdza przy transporcie stolarki okiennej, drzwiowej, szkła, aluminium, mebli fornirowanych etc. (czytaj więcej).

wyróżnienie na polagrze 300x199

4. Niebieskie rolki wykonane z PCV jedyne z obustronnie przesuwną osią. Rolki wykonane w wielką starannością i dbałością o każdy detal. Polskie niebieskie rolki przecierają szlaki w całej U.E. (czytaj więcej)