• directionB2B-Europe.pl Sp. z o. o. Sp. k.
  • phone+48 61 653 12 60

visavis logo 300x103Agencja Marketingu Bezpośredniego – specjalizuje się w budowaniu i realizacji skutecznych i mierzalnych kampanii sprzedażowych z wysoką docieralnością do osób zainteresowanych ofertą klienta. Dodatkowo firma oferuje usługi budowy i zarządzania bazami danych, pracownicy firmy prowadzą audyty i szkolenia z zakresu baz danych. Bezustanny rozwój usług i oraz duże zaangażowanie pracowników firmy pozwala stworzyć i oferować pełen wachlarz kanałów bezpośredniej komunikacji. Przez ostatnie lata działalności przedsiębiorstwu udało się wyrobić dobrą pozycję na rynku, a jakość naszych usług pomogła zbudować trwałe, wieloletnie relacje z zadowolonymi Klientami. Pracujący zespół dynamicznych ludzi ba co dzień wdraża w życie i powtarza motto:  „nazwa agencji to nie tylko marka, ale także filozofia działania – wychodzenie naprzeciw Państwa potrzebom”. Polecamy !!!


QMT LogoQMT – jest firmą konsultingową stworzona przez specjalistów w dziedzinie szeroko rozumianej jakości. Głównym celem QMT jest niesienie pomocy w rozwiązywaniu różnorodnych problemów jakościowych. Zajmują się profesjonalnym : przeprowadzaniem audytów jakościowych, wdrażaniem systemów jakości ISO 9001, GMP, GHP;kwalifikacją i walidacją;doradztwem w dziedzinie jakości procesów;opracowywaniem dokumentacji jakościowej.


Logo HarvestmmHarvest to synonim najwyższej jakości usług księgowych i doradczych. Firma specjalizuje się w prowadzeniu księgowości w zależności od potrzeb, w siedzibie Klienta, bądź też w swoim biurze. Profesjonalna kadra, wysoki poziom usług, własne nowoczesne oprogramowanie są gwarancją najwyższego zadowolenia. Motto:  Harvest – ułatwiamy pracę każdego dnia – pomagamy osiągnąć długofalowy sukces.


Wynajemdomen

Oferta skierowana dla osób poszukujących kompletnej oferty domeny internetowe, projektu strony internetowej oraz usługi serwera dla utrzymania strony www oraz poczty e-mail.